TROJMESAČNÝ PROGRAM

 

Pre koho?

Cieľom trojmesačného pohybového programu je prejsť si od úplných začiatkov hlavné pohybové návyky, pochopiť princípy a ich fungovanie. Zapracovať hlavné pohybové vzory do svojej bežnej súčasti. Postupne prejsť k cvikom s vlastnou váhou a následne aj k práci s kettlebellmi a inými externými odpormi, až po pohybové hry a iné komplexné cvičenia.

 

“Priemerný učiteľ hovorí, dobrý učiteľ vysvetľuje, výborný učiteľ spredvádza, skvelý učiteľ inšpiruje.”
WILLIAM ARTHUR WARD

 

 

Zameranie?

Trojmesačný program je cyklus postupných krokov, ktorý má zdôrazniť dôležitosť celku. Každý, kto si prejde trojmesačným programom pochopí, že to nie je len o pohybe, že to nie je len o sile, strave a nezakladá sa to len na psychickej rovnováhe. Všetko je to celkom, ktorý je tvorený menšími časťami, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Vždy musia byť v rovnováhe a až vtedy fungujú veci správne.

 

Cenník

Trvanie trojmesačného programu je teda 3 mesiace a cena je 300 euro.

Platba za 3-mesačný program môže byť rozdelená aj na dve splátky.

Pridanou hodnotou trojmesačného programu je skutočnosť, že pri povinnosti pravidelnej návštevy tréningu získate zvyk, ktorý Vám potom napomôže k udržateľnosti tohto životného štýlu. Samozrejme neoddeliteľnou súčasťou je kolektív, ktorý sa po 3 mesiacoch pretavuje do kamarátstiev.