MERANIE TELESNEJ KOMPOZÍCIE

 

Pre koho?

Meranie telesnej kompozície je vhodné pre každého, kto s cvičením začína, ale aj pre toho, kto potrebuje špecializovaný pohľad na aktuálnu situáciu a predispozície svojho tela. Ide o špeciálne vyšetrenie, ktoré presne odhalí telesnú hmotnosť, množstvo svalovej hmoty, tuku v kilogramoch aj percentách z celkovej telesnej váhy. Definuje množstvo vody v tele, množstvo kostného tkaniva a jeho proporcionálne rozloženie v jednotlivých častiach tela. Okrem toho určí BMI (body mass index), hodnotu bazálneho metabolizmu, ako aj energetický výdaj pri rôznych pohybových aktivitách. 

 

“Priemerný učiteľ hovorí, dobrý učiteľ vysvetľuje, výborný učiteľ spredvádza, skvelý učiteľ inšpiruje.”
WILLIAM ARTHUR WARD

 

 

Zameranie?

Komplexnou analýzou tela tiež odhalíme množstvo a rozloženie viscelárneho tuku v tele. Klient teda získa komplexný pohľad na svoj stav v podobe PDF výstupu, no zároveň vysvetlenie jednotlivých parametrov a ich vplyvy. Následné odporúčania, ako ďalej postupovať, prípadne, čo sa musí pri tréningoch, či terapii zohľadniť.

 

Cenník

Dĺžka merania telesnej kompozície tela trvá 50 minút a jej cena je 35 euro.

Objednávanie telefonicky, alebo osobne u nás.

Ak poznáme naše telo, vieme ho lepšie pochopiť a nastaviť si osobné ciele realisticky a v rámci našich možností dosiahnuť maximálny možný výsledok.